Türkiye ve KKTC distribütörü olduğumuz markalar ..
 

Amerikan INGfertility Şirketi tarafından üretilen ve " Doğal Yolla Hamile Kalmaya Yardımcı, Sperm Dostu Vajinal Nemlendirici " sloganıyla dünyada FDA onayı alan ilk ve tek ürün olarak bilinen Presseed Vajinal Nemlendirici ürün ile Avrupada üremeye yardımcı teşhis ve kısırlık testleri ile bilinen Babystart ürünlerinin Türkiye ve K.K.T.C. Distribütörlük anlaşması, FertilTR Üreme Sağlık Ürünleri Dış Tic. CEO su ve Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Bülent ORAN ile INGfertility Avrupa Bölge Sorumlusu ve Babystart Yönetim Kurulu Başkanı Mr. Richard RAVEN arasından şirket merkezinde 04 Haziran 2009 tarihinde imzalandı.

İmza töreninde, Fertiltr CEO su ve Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Bülent ORAN, FertilTR Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Mustafa KILIÇ ile INGfertility Avrupa Bölge Sorumlusu ve Babystart Yönetim Kurulu Başkanı Mr. Richard RAVEN ve Babystart Direktörü Mrs. Yvonne RAVEN bulundu.

Anlaşma kapsamında Avrupada ve Dünyanın bir çok ülkesinde, üreme konusunda testleriyle bilinen ve İngilterede üretilen, Avrupanın 
1 Numaralı Markası olan Babystart ürünleri ile Amerikan INGfertility Şirketi'nin "Doğal Yolla Hamile Kalmaya Yardımcı" olarak bilinen, Amerika ve Avrupa'da Klinik araştırmalar sonucunda, doktorlar tarafından tavsiye edilen Pre-seed ürünlerinin satışını, Türkiye'de ve K.K.T.C. 'de Fertiltr Üreme Sağlık Ürünleri Dış Tic. Şti tarafından gerçekleştirilecek.

FertilTR CEO su ve Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Bülent ORAN imza töreninde yaptığı açıklamada, " Çok kısa bir zaman içinde başta İstanbul olmak üzere, Türkiye' nin tüm illerindeki eczanelerde, K.K.T.C 'de ve FertilTR Üreme Sağlık Şti' nin resmi Sanal Mağazası "  www.fertilshop.com  " üzerinden satışına başlanacağı bildirdi. Dünyada ve Türkiye'de %10 - %15 oranında çocuk sahibi olamayan çiftler bulunduğunu, Babystart ve Pre~seed ürünleri sayesinde, IUI(aşılama) yada IVF (tüp bebek) tedavilerine başlamadan önce, Pre~seed ve Babystart ürünlerini kullanarak, zahmetsiz ve çok daha düşük maliyetlerle çocuk sahibi olma çalışmalarında önemli ölçüde katkıda bulunabileceklerini söyledi. 

Pre-seed ve Babsytart ürünü kullanarak, Amerika ve Avrupa da çocuk sahibi olan çiftlerin sayısının gün geçtikçe arttığını ve Türkiye' de kendilerine gelen bilgiler doğrultusunda ise şimdiden, Presseed ürünü kullanarak hamile kalan birçok anne adayının olduğunu bildirdi.
 

Babystart Ürünleri
Made in UK

​Hamilelik Jelleri, Ovulasyon-Yumurlama Testleri, Evde Yapılanbilen Kadın-Erkek Kısırlık Testleri, Erken Teşhis Hamielik Testi, Kadın-Erkek Besin Destekleri, Kadın için PCO Besin Desteği

       

 

Pre-seed vajinal jel
Made in USA

​İçerdiği doğal ana madde olan arabinogalactan bitki şekeri sayesinde spermlere destek verip, kadın da rahim içinde döllene için en uygun ortamı oluşturan benzersiz vajinal jeldir. FDA onayına ve CE sertifikasına sahip olan bir üründür.

   
.
2018-2023 Copyright - Tüm Hakları Saklıdır - FertilTR Üreme Sağlık Ürünleri Dış Tic. Şti.